KANAL38 – Çağan Medya Grubu

DUYKON ‘DAN YOZGAT ÇIKARTMASI

DUYKON ‘DAN YOZGAT ÇIKARTMASI
11.445 views
09 Mart 2020 - 10:47

DUYKON Başkanı Ahmet Yılmaz, bazı illerin federasyon başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile Yozgat’ta bir dizi temaslarda bulundular.

Yapılan genel kurulun ardından DUYKON dönem başkanlığına seçilen Ahmet Yılmaz, beraberinde Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Mustafa Özcan, Başkanvekili Deniz Çağan, Yozgatlılar Vakfı Başkanı Durak Turan Düz, DUYKON Yozgat Temsilcisi Ziya Saydam, DUYKON Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çetin, DUYKON Yozgat Hukuk Danışmanı Avukat Nur Taşdemir, Yozgat İş Adamları Başkanı Cenker Doğan Yozgat Basın Protokol Sorumlusu Cihangir Taşdemir ,Trakya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Burhan Koç, Bursa Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Serhat Baran,  Bolu Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Mustafa Demirel ile Yozgat’ta bir dizi temaslarda bulundu.  Heyet ilk olarak Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ’ı ziyaret etti. Heyet buradaki ziyaretin ardından Yozgat Belediyesi’ne geçerek başkan Celal Köse ile biraraya geldi. Ziyarette konuşan Başkan Köse, Yozgat Belediyesi ve ilçe belediyelerle birlikte federasyonun destekçisi olacaklarının sözünü verdi.DUYKON Başkanı Ahmet Yılmaz ve beraberindeki federasyon başkanları ve yönetim kurulu üyeleri Yozgat temaslarını Yozgat Valisi Kadir Çakır ile noktaladı. Ziyarette konuşan Başkan Ahmet Yılmaz, DUYKON’un genel yapısı ile ilgili bilgiler vererek, “Hollanda ve Avusturya’da resmi federasyonlarımız var. Haricinde hiçbir ülkede resmi bir kurumumuz yok. Önümüzdeki hafta itibari ile Belçika Yozgatlılar Federasyonu Zeki Yarol Başkanlığında kuruluyor. Almanya federasyonunun da yine Levent Gülten başkanlığında kuruluşu gerçekleşecek. 1 ay sonra da Fransa’da açılacak. Avustralya, Amerika ve Uzakdoğu’da da temsilciliklerimiz var” diye konuştu.Öte yandan DUYKON Yönetim Kurulu Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz ve Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın’ı ziyaret etti.Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu Heyeti Yozgat Ziyaretleri kapsamında İdlib’de şehit düşen Hasan Hüseyin Özdemir’in Akdağmadeni/ Arpalık köyündeki baba evini ziyaret ederek, baş sağlığında bulundular. -GA-(GİZEM ABATAY)

 

 

KANAL38 - Çağan Medya Grubu | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Gaziantep masaj salonuKütahya masaj salonuElazığ masaj salonuTrabzon masaj salonuMalatya masaj salonuSivas masaj salonuOrdu masaj salonuSakarya masaj salonuManisa masaj salonuMersin masaj salonuTokat masaj salonuAfyon masaj salonuDenizli masaj salonuKayseri masaj salonuEskişehir masaj salonu