KANAL38 – Çağan Medya Grubu

DUYKON’DA YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

DUYKON’DA YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ
4.542 views
03 Şubat 2020 - 12:26

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu’nda yeni dönem Ocak ayında başladı. Kısa Adı DUYKON olan Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu Dönem Başkanlığı’na geçtiğimiz ay İstanbul’da yapılan devir teslim töreninde İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz getirilmişti. Yeni başkan Yılmaz’ın oluşturduğu icra ve yönetim kurulu listesi açıklandı.

Kısa Adı DUYKON olan Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu Dönem Başkanlığı’na geçtiğimiz ay İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz getirildi. Başkan Yılmaz yönetimini belirledi. Yönetimde Kayseri Yozgatlılar Federasyon Başkanı Mustafa Özcan, Kayseri Yozgatlılar Federasyon Başkanvekili ve Kanal 38 Genel Müdürü Deniz Çağan ile Yozgatlılar Federasyon Başkan Yardımcısı Mehmet Orak’ta yer aldı.

Yılmaz’ın oluşan icra ve yönetim kurulunda Ahmet Yılmaz Genel Başkan,  Kayseri Yozgatlılar Federasyon Başkanı Mustafa Özcan Genel Başkan Yardımcısı ve Duykon Teşkilat Başkanı, Kayseri Yozgatlılar Federasyon Başkanvekili Deniz Çağan Duykon Basın Medya Sorumlusu, Yozgatlılar Federasyon Başkan yardımcısı Mehmet Orak Duykon Hukuk Danışmanı, Ahmet Koç Genel Başkan Vekili ve Bürokrasi ve Siyaset Sorumlusu, Gencay Koyunbaşoğlu Genel Başkan Yardımcısı ve Duykon İş adamları ve Yatırım Birliği Başkanı, Duran Turan Düz Genel Başkan Yardımcısı ve Vakıf ve Eğitim Yardımları Sorumlusu, Serhat Baran Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Sorumlusu, Bjurhan Koç Genel Bakan Yardımcısı ve Spor Faaliyetleri Sorumlusu, İbrahim Çetin, Duykon Türkiye Teşkilat Sorumlusu, Mustafa Demirel Genel Başkan Yardımcısı ve Üniversite ve Eğitim Sorumlusu, Tarık Şahin Genel Sekreter, Uğur Akkaya Muhasıp, Sibel Yanık Duykon Proje Sorumlusu, Osman Büyükkaya Duykon Sağlık Birim Başkanı, Ali Doğan Duykon Hukuk İşleri Birim Başkanı, Aysel Arslan Kadın Kolları Genel Başkanı, Yasemin Atik Avrupa Kadın Kolları Genel Başkanı, Kaan Pınarcıoğlu Duykon Basın Medya Başkanı, Muhammet Enes Telli Duykon Üniversite Öğrencileri Başkanı, Halil Akbulut Duykon Mali İşler Danışmanı, Levent Gülten Almanya Teşkilat Başkanı, Hikmet Selvi Duykon Muhasip Yardımcısı, İbrahim Efe Duykon Genel Sekreter Yardımcısı, Selçuk Bağcı Hukuk Danışmanı olarak yer aldı.

Ayrıca da yönetim kurulunda Adnan Yılmaz, Sait Erdem, Ali Rıza Altan, Mustafa Ersungur, Mehmet Kılıç, Mehmet Bulut, Necdet Sarıaslan, Kadir Sipahi, Mustafa Dikkatli, Mustafa Solmaz, Ali Bozdağ, Kemal Üngörmüş, Fatih Kılıçarslan, Feyyaz Solmaz, Arif Yaviç, Şerife Koç, Gülümser Gürsu, Osman Karadavut, Bilal Uzcan, Adem Basut, Ertuğrul Açıkel, Adem Akdağ, Ahmet Ayan, Haydar Çakan yer aldı.

GİZEM ABATAY

 

 

 

 

 

KANAL38 - Çağan Medya Grubu | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.