KANAL38 – Çağan Medya Grubu

‘Evde kal’ çağrısına yurt genelinde uyuluyor

‘Evde kal’ çağrısına yurt genelinde uyuluyor
5.921 views
30 Mart 2020 - 21:07

Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere yurdun genelinde vatandaşlar, “Evde Kal Türkiye” çağrısına kulak verdi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere yurt genelinde “Evde Kal Türkiye” çağrısına büyük oranda uyuluyor.

İstanbul’da sessizlik hakim

İstanbul’da, Kovid-19 önlemleri kapsamında yapılan uyarıları dikkate alan vatandaşların dışarı çıkmaması sonrası büyük bir sessizlik hakim oldu.Yerli ve yabancı turistlerce ziyaret edilen tarihi ve turistik mekanlarda, uyarıları dikkate alan ve tedbirlere uyan vatandaşların dışarı çıkmaması nedeniyle sakin günler yaşanıyor. Eminönü Meydanı ve sahili, Sarayburnu sahili, Yeni Cami civarı, Ayasofya önü, Sultanahmet Meydanı ve Topkapı Sarayı girişlerinin de sakin olduğu gözlendi. -GA-(AA)

KANAL38 - Çağan Medya Grubu | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Gaziantep masaj salonuKütahya masaj salonuElazığ masaj salonuTrabzon masaj salonuMalatya masaj salonuSivas masaj salonuOrdu masaj salonuSakarya masaj salonuManisa masaj salonuMersin masaj salonuTokat masaj salonuAfyon masaj salonuDenizli masaj salonuKayseri masaj salonuEskişehir masaj salonu