KANAL38 – Çağan Medya Grubu

YOZGAT BELEDİYESİ SOKAKLARI DEZENFEKTE EDİYOR

YOZGAT BELEDİYESİ SOKAKLARI DEZENFEKTE EDİYOR
8.705 views
22 Mart 2020 - 14:03

Yozgat Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında cadde ve sokakları, dezenfektan, köpüklü su ve gül suyu ile temizliyor.

Yozgat Belediyesi, kamu kurumları ve toplu yaşam alanlarını dezenfekte ettikten sonra cadde ve sokaklarda da temizlik çalışması başlattı.Belediye Temizlik İşleri Müdürü Ömer Duyar, koronavirüs nedeniyle belediyenin birçok tedbir aldığını söyledi.Kamu kurumları, camiler, parklar gibi bütün alanlarda dezenfekte çalışması yaptıklarını anlatan Duyar, “Bugünden itibaren ekiplerimizle cadde ve sokaklarımızı dezenfekte edeceğiz. Lise caddesinden başladık ve bu her gün devam edecek. Temizlik malzememizin içerisine gül suyu da kattık.” dedi. -GA-(AA)

KANAL38 - Çağan Medya Grubu | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Gaziantep masaj salonuKütahya masaj salonuElazığ masaj salonuTrabzon masaj salonuMalatya masaj salonuSivas masaj salonuOrdu masaj salonuSakarya masaj salonuManisa masaj salonuMersin masaj salonuTokat masaj salonuAfyon masaj salonuDenizli masaj salonuKayseri masaj salonuEskişehir masaj salonu