KANAL38 – Çağan Medya Grubu

Yozgat’ta Ülke İçin Mevlit Okutuldu

Yozgat’ta Ülke İçin Mevlit Okutuldu
16.056 views
07 Şubat 2020 - 13:43

Yozgat’ta son günlerde Türkiye’de yaşanan olaylara karşı mevlit okutuldu, dua edildi ve kurban kesildi.

Yozgat’ta Valilik tarafından düzenlenen program kapsamında, Çapanoğlu Büyük Camisi’nde öğle vakti mevlit okundu, İl Müftüsü Salih Sezik ve emekli öğretim üyesi Ali Şakir Ergin tarafından dua edildi ve kurban kesildi. Vali Kadir Çakır, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, bütün şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere de uzun ömürler diledi.”Allah hayırlarımızı kabul etsin, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” diyen Çakır, “Allah içeride ve dışarıdaki düşmanlarımızı bertaraf etsin. Bütün afetlerden milletimizi korusun. O niyetle Allah’a yalvarış ve duada bulunduk. İnşallah kabul eder. Bütün katılımcılara teşekkür ediyorum. Allah vatanımızı milletimizi korusun.” dedi.Mevlit programına, Belediye Başkanı Celal Köse, İl Jandarma Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, emniyet ve jandarma personeli ile vatandaşlar katıldı. -GA-(AA)

KANAL38 - Çağan Medya Grubu | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Gaziantep masaj salonuKütahya masaj salonuElazığ masaj salonuTrabzon masaj salonuMalatya masaj salonuSivas masaj salonuOrdu masaj salonuSakarya masaj salonuManisa masaj salonuMersin masaj salonuTokat masaj salonuAfyon masaj salonuDenizli masaj salonuKayseri masaj salonuEskişehir masaj salonu