• BIST 100
  115.140.23
 • USD
  32,93
 • EURO
  35,87
 • GRAM ALTIN
  2550,35
 • ÇEYREK ALTIN
  4196,42
 • BITCOIN
  2235921,44
Haberler
KOCASİNAN’DA 15 TEMMUZ RUHU YAŞATILIYOR

KOCASİNAN’DA 15 TEMMUZ RUHU YAŞATILIYOR

Kocasinan Belediyesi Çözüm Merkezi’nde 15 Temmuz hain darbe girişiminin fotoğraflarla anlatıldığı köşe, belediye hizmet binasına gelen vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. 15 Temmuz şehit ve gazilerine vefayı ve 15 Temmuz ruhunu canlı tutmayı amaçlayan 39 fotoğrafın yer aldığı köşede, o gece Türkiye genelinde çekilen fotoğraflarla, Kayseri’deki demokrasi nöbetlerini konu alan fotoğraflar yer alıyor. Ayrıca 15 Temmuz hain darbe girişiminin 8’ncı yıldönümünde Kocasinan Belediyesi Tür

ÇEVRE DOSTU KOCASİNAN’DA DAHA HİJYENİK TEMİZLİK

ÇEVRE DOSTU KOCASİNAN’DA DAHA HİJYENİK TEMİZLİK

Kocasinan Belediyesi, daha temiz ve daha sağlıklı bir Kocasinan için çöp konteynırlarını modern araçlarla dezenfekte ederek temizliyor. Ayrıca ‘Bitkisel atık yağ toplama kutusu’ ile ‘Kıyafet ve Evsel Tekstil Atık Kutusu ’nu temizleyen ekipler, çalışmalar sayesinde ilçe sakinlerine hijyenik bir ortam sunuyor. Daha çevreci bir Kocasinan için çalıştıklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, temizlik işlerine büyük önem verdiklerini ifade etti.

KOCASİNAN’I HER ALANDA KALKINDIRIYORUZ

KOCASİNAN’I HER ALANDA KALKINDIRIYORUZ

Kocasinan Belediyesi ve Hayırsever işbirliğiyle Yeşil Mahalle’ye yapılacak olan aile sağlık merkezi için Valilikte protokol imzalandı. Türkiye’ye model ve marka olan Kayseri’nin hayırseverlik alanında da örnek olduğunu belirten Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı; kültür, sanat, bilim, turizm, eğitim, spor, sosyal ve sağlık gibi her alanda kalkındırmaya devam ettiklerini söyledi.

KOCASİNAN’IN GLÜTENSİZ KAYSERİ MUTFAĞI

KOCASİNAN’IN GLÜTENSİZ KAYSERİ MUTFAĞI

Çölyaklılarayönelik yaptığı hizmetlerle geniş yankı uyandıran Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın son olarak ‘Glütensiz Kayseri Mutfağı’ Projesi’nden faydalanan çölyaklı aileler, Türkiye’ye örnek bir belediye hizmetinin verildiğini belirterek, Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

KOCASİNAN’DAN YENİ BİR KÜTÜPHANE

KOCASİNAN’DAN YENİ BİR KÜTÜPHANE

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, iç tefrişat çalışmalarının ardından hizmete girecek olan Hacı Mustafa Tarman Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Merkezi, yeni yüzüyle büyük bir yaşam alanına dönüştürdüklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, modern tasarımıyla ve farklı konsept çalışmaların yer aldığı kütüphanenin her yaş grubunu cezbedeceğini söyledi.

KAYSERİ’DE DRAGON FESTİVALİ HEYECANI

KAYSERİ’DE DRAGON FESTİVALİ HEYECANI

Dünya üzerinde yapılan festivaller arasında ilk 3’de gösterilen, ‘Dragon Festival’ heyecanı Kayseri’de yaşanacak. Kayseri Kocasinan Belediyesi ve UniplaySummerFest İşbirliği ile 27-28 Temmuz tarihleri arasında Kuşçu Marina’dagerçekleştirilecek olan festival için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

KOCASİNAN, TARIMIN LOKOMOTİFİ OLACAK

KOCASİNAN, TARIMIN LOKOMOTİFİ OLACAK

Kocasinan Belediyesi’nin genç çiftçilerin tarımda daha fazla yer almaları için hayata geçirdiği ‘Köyümde Hayat Var Projesi’ kapsamında ‘Tıbbi Aromatik Bitki Yetiştiriciliği ve Pazar Payı’ hakkında eğitim semineri düzenlendi.

KOCASİNAN’DA ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU

KOCASİNAN’DA ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU

İlçeyi daha güzel bir görünüme kavuşturmak için yoğun gayret gösteren Kocasinan Belediyesi, estetik çalışmalarıyla hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de rengarenk görsellik oluşturuyor. Kocasinan’ı daha da güzelleştirmek için çalışmaların devam edeceğini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, şehrin görsel estetiğine büyük önem verdiklerini ve yapılan çalışmalarla Kayseri’ye canlılık kattıklarını söyledi.

KOCASİNAN MECLİSİ TOPLANDI

KOCASİNAN MECLİSİ TOPLANDI

Kocasinan Belediyesi, Temmuz ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis Başkanvekili Muammer Kılıç yönetiminde gerçekleştirilen meclis toplantısında 14 gündem maddesi görüşülerek, karara bağlandı.

PROFESYONEL KURBAN HİZMETİ

PROFESYONEL KURBAN HİZMETİ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Erkilet Bülbül Pınarı Mevkiindeki kurban kesim ve satış yerinde personel ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Copyright © 2024 Prasoft