• BIST 100
  115.140.23
 • USD
  32,93
 • EURO
  35,87
 • GRAM ALTIN
  2550,35
 • ÇEYREK ALTIN
  4196,42
 • BITCOIN
  2235921,44
Hakkımızda

ÇAĞAN MEDYA

KANAL38’de Türkiye Cumhuriyetinin varlığı ve bağımsızlığına, devletin; ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğüne, Atatürk ilke ve inkılaplarına aykırı yayın yapılamaz. Evrensel hukuk kuralları çerçevesinde kanunlara saygılı, ilgili mevzuatlar yayın ilkelerini belirler. Haber ve bilgi kutsaldır, bu çerçevede haber ve programlarda verilen her türlü bilginin doğruluğu esastır.KANAL38 gücünü, KANAL38 yayınladıysa doğrudur ilkesinden alır.

KANAL38 yayınlarında her ne şekilde olursa  olsun hiç kimse; ırk, renk, din, dil, mezhep, cinsiyet, sosyal düzey ve fiziki yapı farklılıkları nedeniyle aşağılanamaz hor görülemez.

KANAL38 düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğüne saygılı, din, genel ahlak ve Türk aile yapısına uygun yayını kendisine temel politika olarak öngörür.

Haber yayınlarında; hızlılık, doğruluk ve objektiflik KANAL38’in temel kurallarının başında gelir.

KANAL38, çocuk ve gençleri olumsuz etkileyen, şiddeti ve kötü alışkanlıkları özendiren kişiler ve toplum arasında gerginlik oluşturabilecek yayınlardan sakınır.

KANAL38, cevap hakkına saygı duyar ve kanunlar çerçevesinde her zaman saygıyı esas alır.

KANAL38 çalışanları meslek etiğini herşeyin üstünde tutar ve her türlü çıkar ilişkisinden, nüfuz dayatmasından kesinlikle sakınır,  ayrıcalık beklentisinden her zaman kaçınırlar.

KANAL38 Türkçenin düzenli kullanılmasına her zaman büyük özen gösterir.

KANAL38 yayın yaptığı Kayseri’nin genel menfaatlerinide herşeyin üstünde tutar, Kayseri’nin yöresel değerlerine sahiplenmeyi sorumluluk kabul eder.

KANAL38, Tüm siyasal partilere eşit mesafede durmayı sorumluluk sayar.

Copyright © 2024 Prasoft